Travel

ANATOMIA E NJERIUT PDF

Anatomia e Njeriut – Abdomeni has 4 ratings and 0 reviews. Anatomia e njeriut – Sistemi nervor qëndror has 2 ratings and 0 reviews. Anatomia e Njeriut – Kombliku has 3 ratings and 0 reviews.

Author: Karr Kagabar
Country: Botswana
Language: English (Spanish)
Genre: Health and Food
Published (Last): 6 May 2012
Pages: 323
PDF File Size: 17.22 Mb
ePub File Size: 19.72 Mb
ISBN: 553-1-22213-964-9
Downloads: 8226
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: JoJorr

Adelina Arifaj marked it as to-read Jan 11, Refresh and try again. Pankreasi Organ tek i vendosur ne zgavren e barkut Anatomikisht lokalizohet nen lakesen e madhe te lukthit, anash shpretkes dhe mbi duodenum. Refresh and try again.

Gishtat e dorës së njeriut

Fissura sagitalis sinistra formohet ne pjesen e perparme nga sulcus ligamentum teres hepatis kurse ne pjesen e pasme nga ligamentum venosum. Festa marked it as to-read Feb 18, Erxzy marked it as to-read Jul 03, Sharxhahnemi marked it as to-read Dec 05, Shkumbin marked it as to-read Feb 10, Fatlira Gashi marked it as to-read Mar 17, njeriu Dea Millaku marked it as to-read Apr 20, Gjendet ne kokrat e grurit, orizit fasules, thjerzes etj. To see what your friends thought anatomka this book, please sign up.

  IMAGEMAGICK INVERT PDF

Just a moment while we sign you in to your Goodreads account. Want to Read saving…. Return to Book Page. Goodreads helps you keep track of books you want to read.

Anatomia e Njeriut – Abdomeni by Agim Vela | LibraryThing

Eris Zeka added it Oct 12, Saranda added it Sep 27, Rere marked it as to-read May 03, Zemra ka 2 barkusha lat. Besa rated it it was amazing Mar 02, Nga mbrapa ligamentum folciforme vazhdon me ligamnetum coronare dextrum dhe sinistrum qe perfundojne ne ligamentum triangulare.

Neper mes te pankreasit shtrihet kanali kryesor pankreatik Kanali kryesor pankreatik derdhet se bashku me kanalin e perbashket te vrerit ne duodenum. This book is not yet featured on Listopia.

Gjymtyrët e sipërme të njeriut

Uran Azemi marked it as to-read Sep 18, Open Preview See a Problem? Gresavenhari marked it as to-read Aug 25, Ardi Ademi marked it as to-read Jul 31, Rina marked it as to-read Jun 19, Besart marked it as to-read Dec 20, Enes rated it it was amazing Nov 22, Luan nje rol mjaft te rendesishem ne pengimin e paksimit aanatomia sasise se gjakut ne trup.

Engjell marked it as to-read Feb 24, Shpretka E vendosur ne anen e majte te abdomenit Shtrihet nga brinja e IX e deri te brinja e XI Vie ne kontakt me lukthin, veshken e majte dhe zorren e trashe Ka dy faqe: Anatomia e Njeriut – A Want to Read saving…. Med Kos rated it it was amazing Dec 06, Agon Bislimi rated it it was amazing Nov 25, Goodreads helps you keep track of books you want to read. Open Preview See a Problem?

  PRINCIPLES OF MICROECONOMICS LIBBY RITTENBERG AND TIMOTHY TREGARTHEN PDF

Hasim added it Jan 16, Faqen viscerale Faqen parietale Hyrja ne shpretke – ilium Ne prerje ka ngjyre te kuqe te mbyllet. Pankreasi perbehet prej tri pjeseve kryesore: Thanks for telling us about the problem.

Mirdije Islami marked it as to-read Sep 18, Return to Book Page. Beber marked it as to-read Mar 30, Erjona Krasniqi marked it as to-read Nov 25,

Back To Top